Kuchyňské linky

Kuchyňské linky na míru jsou jedním z nejčastěji poptávaných druhů nábytku ze strany zákazníků. Vybrat si kuchyň na míru, kterou budete milovat, není až tak jednoduchá záležitost. Nejdůležitější je si vybrat styl. Máte rádi moderní kuchyně s jednoduchým vzhledem? Nebo nadčasový designový skvost plný moderních technologií? Nebo snad klasickou kuchyň, kde jste vyrůstali? A co takhle kuchyň Vaši babiček v rustikálním stylu?

Kuchyňský nábytek dnes obsahuje spoustu vychytávek v podobě různých pořadačů na příbory, dózy na potraviny, prvky na uchycení nožů, různé typy výsuvů poliček i s tichým dorazem, rafinované systémy otevírání dvířek skříněk a v nebo v poslední době populární systém LED osvětlení, který Vám zpříjemní Váš život v kuchyni. Kdo se v tom má ale vyznat?
Nabízíme Vám konzultační poradenství v této oblasti, u nás v klidu prodiskutujeme různé varianty, ukážeme Vám je v praxi, doporučíme nejvhodnější řešení, se kterými budete spokojeni. Podíváte se s námi na jednotlivé typy materiálu, úchytek, kování.

Potřebujeme ale i Vaši pomoc. Změřte si základní rozměry kuchyně, prolistujte si různé časopisy nebo internet pro inspiraci, podívejte se do naší fotogalerie. Čím přesnější představu o Vaší kuchyni budete mít, tím lépe Vám vyrobíme kuchyň na míru. A budete se těšit dlouhá léta pokaždé, když přijdete do kuchyně a začnete vařit.